Ana sayfa Genel İŞTE LİSANSI İPTAL EDİLEN HAKEMLER !

İŞTE LİSANSI İPTAL EDİLEN HAKEMLER !

683
4
PAYLAŞ

İŞTE TFF’NİN BİLGİ BANKASINDA LİSANSI İPTAL EDİLEN HAKEMLER !

Geçtiğimiz hafta 94 kişinin TFF’yle ilişiği kesildiği ardından 11 kişi daha eklendiği TFF Tarafından Paylaşılmıştı.Ama Operasyonların devam ettiği sırada Bu İsimler Açıklanmadı ve sistemde gözükmüyordu.

 TFF ‘ nin paylaşmış olduğu haber şu şekilde idi ;

[quote]Federasyonumuz, görülen lüzum üzerine 94 kişinin TFF ile ilişiğini kesmiştir. TFF ile ilişiği kesilen kişiler arasında klasman ve bölge hakem ve yardımcı hakemleri, İl Hakem Kurulu üyeleri ile ulusal ve bölgesel gözlemciler yer almaktadır.[/quote]

 

Çoğunluğu Gözlemci ve temsilcilerden oluşan liste de Hakemler Belli oldu

TFF nin onadığı Lisans İptallerinin Olduğu Hakem Listesi :

MEHMET EMRE ATASOY -23017-A KLASMAN HAKEMİ-MÜHENDİS-ANKARA
İLYAS EMEKTAR -21101-SÜPER LİG YARDIMCI HAKEM-Öğretmen-KAYSERİ
HAKAN KÖSE -24132-C KLASMAN HAKEM-Öğretmen-SİVAS
ERDEM İREN -17899-B KLASMAN HAKEM-Memur-ŞANLIURFA
ULAŞ AYDURAN -21770-C KLASMAN HAKEM-Yönetici-MANİSA
KASIM MUTLU -22673-KLASMAN YARDIMCI HAKEM-Yönetici-BURSA
MUSTAFA AKKUŞ -19722-KLASMAN YARDIMCI HAKEM-Öğretmen-ADANA
MEHMET ALİ CIRIL -25709 –BÖLGESEL HAKEM-Memur-ÇORUM

Lisansi iptal edilen hakemler.TFF Bilgi bankasında İsmi olmayan hakemlerdir.Fetö ile ilgili bağlantılarının olup olmadığına dair bir bilgi yoktur.TFF Tarafından Resmi açıklama gelmemiştir.Yukarıdaki kişiler sadece Bilgi bankasında isimleri olmayan kişilerdir.Bu isimler TFF nin yaptığı 94 kişinin duyurusunun ardından Lisansları olmayan kişilerdir.

TFF Açıklamalarında şimdiye kadar 105 kişinin ilişkisi kesildi. MİT’le yapılan ortak çalışma sonrası MHK’nın ardından PFDK, Tahkim, Temsilciler, Etik ve Sağlık Kurulu’ndan da 20 üyenin örgüt bağlantısı oldu ğuortaya çıkmıştı. PFDK’da 2 üye, Tahkim Kurulu’nda 3 üye, Temsilciler Kurulu’nda4 üyee, Etik Kurulu’nda 2 üye FETÖ bağlantısı tespit edilmişti. Sağlık Kurulu’ndaki 9 üye için olumsuz rapor gelmişti.

LİSANS İptali olan Gözlemcileri ise en yakın zamanda sizlerle paylaşacağız.

Bizi takipte kalın  ,

www.turkhakemleri.com

 

4 YORUMLAR

 1. KAMUOYUNA VE BASINA ÖNEMLE DUYRULUR !!!!

  Sosyal medyada hakem camiasıyla ilgili, gündeme dair haberler yapan;
  Türk Hakemleri.com isimli sitenin 10.08.2016 tarihinde akşam 19:00 civarında yayınladığı, TFF ve MİT aracılığıyla yapılan, ülkemizin birlik, beraberliğine ve toprak bütünlüğüne karşı girişimde bulunan hain yapılanmanın, TFF içerisindeki yapılanmasının tespit soruşturmasında; Bu büyük futbol ailesinin, en büyük kurumu olan TFF`nun içerisinde yapılandığı ve TFF ve MİT tarafından tespit edilen isimlerin resmi açıklamasını yapmadan, Türk Hakemleri.com isimli site bir liste yayınlamıştır.
  Yayınlanan bu resmi olmayan listede şahsımın da adı geçmektedir.

  Öncelikle ;
  Ülkemizin çeşitli kurum ve kuruluşlarına, milletimizin haklarını gasp ederek sinsice sızan ve bu kurumların kılcal damarlarına kadar girip, ülkenin rejimine ve seçilmiş iradeye saldırıda bulunan bu hain terör yapılanmasıyla, hiçbir şekilde uzaktan ve yakından bağım yoktur.
  Ben ülkemizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder M. Kemal ATATÜRK’ ün ilke ve inkılaplarını keskin bir şekilde savunan ideolojiye sahip, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım.

  02.01.2016 tarihinde, şahsi sosyal medya hesabımdan yaptığım bir paylaşımdan ötürü, 16.02.2016 Tarihinde, hukuk kurulu tarafından TFF PFDK` ya sevkim yapılmış, 18.02.2016 tarihinde de, Mhk talimatının 38. Maddesinin (a) fıkrasından, hakkımda yetkisiz ve adil olmayan bir yargılama sonucunda, şahsıma ( 3 ) ay hak mahrumiyeti cezası verilmiştir.

  25.02.2016 Tarihinde, bu karara karşı TFF Tahkim kuruluna yaptığım duruşmalı itirazım; duruşma talebim ile birlikte oybirliğiyle reddedilip, hakkımdaki pfdk`nun verdiği ( 3 ) ay hak mahrumiyeti cezası kesinlik kazanmıştır.

  MHK Talimatının 38.maddesinin ( b ) fıkrası gereği, tek seferde 3 ay hak mahrumiyeti cezası verildiği için ve kararda kesinleştiğinden lisansım İPTAL edilmiştir.

  Ayrıca yapılan bu yetkisiz, hukuksuz ve adil olmayan yargılamaların, yetkisizliğinin tesbiti için, İstanbul 5.Asliye hukuk mahkemesinde 22.09.2016 tarihinde saat 14:10`da TFF`na karşı açtığım davanın duruşması yapılacaktır.
  Tüm kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederim.
  İBRAHİM TOKMAK
  24497 UYH

  • Öncelikle konu altında isminiz kaldırılmıştır.Editörlerimniz tarafından yapılan inceleme de Lisans İPTAL i olan kişiler belirlenmiştir.Bunlar FETÖ İncelemesinin ardından Bilgi Bankasında iptal edilen şahıslardır.

   MHK Talimatının 38.maddesinin ( b ) fıkrası gereği, tek seferde 3 ay hak mahrumiyeti cezası verildiği için ve kararda kesinleştiğinden lisansınızın İPTAL edilmiş olduğu doğrulanmıştır.

   İBRAHİM TOKMAK
   24497 UYH Adlı Türk Hakemimizin FETÖ İle ilgili Hiç bir bağlantısı olmadığı KAMUOYUNA VE BASINA ÖNEMLE DUYURULUR !!!!

 2. adanada kendisi düzenli olarak (fetö) sohbetlerine gittiğini, para verdiğini söyleyen, öbür taraftan eşini de bir partimizin kadın kollarında kendisine kalkan olarak kullanan hakem yöneticisi için tff ne yapacak acaba? Hain darbe girişiminin ertesindeki ilk antrenmanda kendisi, başka bir yönetici ve bazı yalaka hakemler antrenman öncesi sohbet ederken ” böyle darbe mi olur lan, baştan sona oyun, palavra” dememiş mi bu insan. Ve etrafındakilerin bir kısmı da aynen öyle deyip gülüşmemişler mi? Bir soruşturmak lazım. Yine bir yönetici ve kardeşlerinin aynı örgütle ilişkileri var mı yok mu? Bunları söyleyerek aslında kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem. Ancak sürekli birilerinin ekmeğiyle oynayan adana hakem camiası yöneticilerine birilerinin dur demesi lazım.

 3. Bu kişiler hakkında soruşturmalar bitince aklanan kişilerle ilgili neler yapılacak acaba? Bunca yılın emeği bir çırpıda silinip atılacak mı? Yoksa haklıya hakkı iade edilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Spam Protection by WP-SpamFree