Ana sayfa Futbol Deniz Ateş Bitnel’ DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR !!

Deniz Ateş Bitnel’ DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR !!

629
1
PAYLAŞ
olaylı hakemler

Ünlü spor haberleri sitesi sporx’in yaptığı habere göre  FIFA kokartlı hakem  Deniz Ateş BİTNEL geçtiğimiz sezon oynanan  Galatasaray – Trabzonspor maçı ile ilgili olay açıklamalarda bulundu !!

Habere göre BİTNEL , Trabzon yerel basınından Son Kale Trabzon’dan Asım Turan’a  yaptığı açıklamalarda bir gün önce yardımcı hakemlerinin değiştiğini ve Trabzonspor’a oyun oynandığını söyledi.

İşte sporx de yayınlanan haberin tamamı ;

[quote]Şimdi haklı olarak Deniz Ateş BİTNEL bu zamana kadar neredeydi, neden bir basın toplantısı düzenlemedi, neden bu kadar bekledi gibi sorular var ve biz bu soruların hepsine cevaplar aldık ve bu cevapların takdirini siz büyük değerli taraftarlarımıza bırakıyoruz. Söylediklerine hiçbir şekilde yorum katılmamıştır tamamen kendi sözleridir.

TRABZONSPOR’A OYUN OYNANDI

Deniz Ateş BİTNEL’in görüşme boyunca devamlı olarak tekrarladığı cümle; ben Galatasaray-Trabzonspor maçında birlikte görev aldığım yardımcıların hiç biriyle daha önce çalışmadım ve benim yardımcılarım sebepsiz yere bu maçtan bir gün önce bir anda değiştirildi. Maç boyunca verdiğim hatalı kararların tamamına yakını yardımcı hakemlerin yönlendirilmeleri sonucu oldu. Bu maç ve diğer yönettiğim maçlarla ilgili hiçbir zaman bir kurum veya kişilerden talimat almadım ancak bu maçın görüntülerini daha sonra izlediğimde bana ve Trabzonspor’a çok büyük oyun oynandığını net bir şekilde gördüm. Kesinlikle bu maçta yan hakemlerin talimat aldığına inanıyorum ve beni günah keçisi yaptılar.

f1

 

TFF SAHİP ÇIKMADI

Bu zamana kadar beklememin sebebi; merkez hakem komitesi başkanı 1 yıldır benimle birlikte basın toplantısı düzenleyeceğini söylüyor ancak her defasında da beni oyalıyordu. TFF bana hiçbir şekilde sahip çıkmadı, hiçbir şekilde çağrılarıma aramalarıma cevap alamadım. Taa ki; eşim yaşanan olaylar sonucu genel müdür olarak çalıştığı bankadan benim yüzümden çıkarılıp, 6 yaşında ki çocuğum psikolojik tedaviye başlayana kadar. Bu kadar şey üst üste gelince ve her şekilde benden habersiz gelişen bu oyunlar sonucu mağdur olan ben olunca dayanamayıp konuşma kararı aldım. Basın toplantısı düzenleme gibi bir şansım yok daha doğrusu bana bu şansı verecek cesaret kimsede yok!

SON DAYANAĞIM TRABZONSPOR

Son dayanağım benimle birlikte mağdur olmuş olan Trabzonspor gibi büyük bir camiadır. Bu camianın ve Trabzon halkının doğruyu göreceğine adım gibi eminim.[/quote]

Kaynak : sporx.com

 

 

1 YORUM

  1. Operasyon olduğu besbelli lakin Usta Başkan eylem yatırmalıydı. Tff den hesap sormalıydık. Şimdi yine aynı olaylar devam ediyor. Mete Kalkavan devamlı bizim TS maclarina veriliyor. Kırmızı kart vermiyor bjk ye. Daha önce ki maçlarda sosa mehmet ekici nin baldırına basmış sarı bile almamıştı bu hakemden. Beşiktaşta kalkavan denizcilik lisesi var. Adamlar sülalece orada yaşıyor. Torpilin dibi yaşanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Spam Protection by WP-SpamFree