Ana sayfa Futbol MHK haftalık hakem kampı yapıldı

MHK haftalık hakem kampı yapıldı

624
1
PAYLAŞ

MHK haftalık hakem kampı yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, sözleşmeli hakemler ile 18-20 Ekim tarihlerinde hakemlerin fiziksel ve mental gelişimi konularında çalışmalar yapmak üzere TFF’nin Riva-Beykoz’daki idari merkezinde toplandı.

Hakemler üç günlük sürede Ali Kızılet denetiminde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 kez antrenman yaptı.

Eğitim toplantısında ise MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Başkanvekili Metin Tokat ve Eğitimden Sorumlu Üye Murat Ilgaz, geçtiğimiz hafta oynanan müsabakalarının önemli pozisyonlarını görsel olarak değerlendirdi.

superlig-hakemleri-antreman

1 YORUM

  1. Göztepe.Eskişehir maçının hakemi Serkan tokat vicdanın rahat mı.Futbolu çok seven bir şehre ve taraftarlarına yazık değilmi.Geçen sene kasımpaşa.Eskişehir maçında statta idim.Engin bekdemir gözünün önünde düşürüldü çalamadın penaltıyı.Barış şimşek hava atışı ile oyun nasıl başlarmış beşiktas.napoli maçında clattenburg tan öğrenmişsindir.inşallah.Su içen oyuncuları düdük çalarak ve gülerek sahaya davet edip oyunu başlattı.Sen Eskişehir .akhisar maçında yangından mal kaçırdın.Elbirliği ile bizleri futbola küstürdünüz.statların boş olmasında sizinde payınız var.Takımlar küme düşebiliyor ama maşallah iki hafta sonra maçı katleden hakem sahaya çıkabiliyor.işte bu yüzden eskiden ailece deplasmana gidiyorken soğuttunuz futboldan…Daha okadar yazacak şey var ama Alper ulusoy.hüseyin göçek.sekan çınar vb. YETER………

BİR CEVAP BIRAK

Spam Protection by WP-SpamFree